اخبار > نگاهی به عملکرد یکساله شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

نگاهی به عملکرد یکساله شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند، دکترمومن علی دارابی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند ضمن تبریک به مناسبت چهل و یکمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: یکی از مهمترین محورهای توسعه، ارایه خدمات بهداشتی ودرمانی است و به یمن نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش دولت تدبیر امید، شبکه بهداشت درمان در راستای استحقاق بخشیدن به بخش های سلامت، طی ،5سال اخیرخدمات بسیار مطلوبی ارایه نموده است.

 

دکتردارابی افزود: ترسیم نقشه سلامت شهرستان به گونه ای است که درابتدای سال۹۸  تعداد4پروژه شامل ،مرکزخدمات جامع سلامت روستای گوشه ، شهرک و شعبان و بهسازی بخش داخلی مردان بیمارستان علیمرادیان با اعتبار5میلیارد تومان در هفته سلامت افتتاح و راه اندازی شدو تعداد5 پروژه های نیز کلنگ زنی شدکه شامل (مرکز خدمات جامع سلامت گلشن؛ انباردارویی مرکزبهداشت، ساختمان پزشکان در بیمارستان شهید آیت الله قدوسی؛ دیوارکشی مرکز خدمات جامع سلامت فیروزان و ادامه تکمیل ساخت پروژه اورژانس ۱۱۵ سه راهی فارسبان  با اعتباربیش از ۸ میلیارتومان کلنگ زنی شد که درمجموع این تعداد پروژه ها در حال ساخت وپیشرفت فیزیکی بسیارخوبی داشتند.

 

دکتردارابی افزود، در دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی تعداد۲پروژه مهم شامل ،  بخش دوم داخلی بیمارستان ایت قدوسی و اورژانس بیمارستان آیت الله علیمرادیان  با اعتبار ۸ میلیاردتومان افتتاح می شوند واحداث ساختمان وجذب  دستگاه ام آر آی با اعتبار۱۷ میلیاردتومان که در صورت تجهیز و اتمام کارهای اولیه دستگاه مذکور راه اندازی خواهدشد و زمان راه اندازی به اطلاع همشهریان عزیز خواهد رسید که عملآ این مهمترین رویکردی است که میتواند در زمینه زیر ساخت ها و ارائه خدمات تشخیصی ودرمانی در اقصی نقاط شهرستان ارایه خدمات نماید.

 

دکتردارابی عنوان کرد: در زمینه تجهیزات  تشخیص پزشکی با همکاری ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان، مجوز یک دستگاه سی تی اسکن با اعتبار۲ میلیارد تومان از وزارت بهداشت گرفته شده است.

 

وی گفت: راه اندازی سامانه الکترونیکی پذیرش ۲۴ نوبت دهی کلینیک تخصصی شهرستان که سالیانه بیش از40هزار نفر مراجعه و پذیرش بیمارداردکه بر همین اساس شهرستان نهاونددارای 43پزشک انواع متخصصن به صورت ویژه در بیمارستانها؛ کلینیک تخصصی و مطب ها به مردم خدمات تخصصصی ارایه می شود.

 

 وی عنوان کرد: درابتدای دیماه98 بیش از 12پزشک متخصص از جمله سونوگراف خانم به شهرستان اضافه ودر حال ارائه خدمات دهی به همشهریان هستند و نیازهای شهرستان به لحاظ انواع متخصص تقریبا برطرف شده است.

 

دکتردارابی بیان کرد: خوشبختانه در تبیین سیاست های دولت تدبیر و امید و بخصوص پزشک خانواده، تمامی مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی با اخذ قرارداد با پزشک خانواده از نعمت پزشک، ماما و سایر نیروها برخوردار بوده و با دلگرمی و انگیزه در قالب طرح تحول در سطح بیمارستان و پزشک خانواده در سطح مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی خدمات لازم به مردم ارایه می شود.

 

دکتردارابی در پایان گفت:از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان دکترحیدری مقدم ریاست ، هیآت رییسه و بخصوص معاونین محترم که نهایت مساعدت و همکاری درپیشبرد خدمات ؛ جذب اعتبارات جهت زیرساخت فضاهای بهداشتی و درمانی؛ تجهیزات پزشکی را با شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند داشتند تشکر و قدردانی می کنم، امید آنکه شاهد رشد شکوفایی و بالندگی ارایه خدمات در سطح شهرستان باشیم.


٠٨:٥٢ - 1398/11/14    /    شماره : ١٠١٦١٣    /    تعداد نمایش : ١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بازگشت

اوقات شرعی
آرشيو اخبارIانتقادات و پیشنهاداتIدرباره شهر ماIنقشه سایتIدانلودIسايتهاي مرتبطIمقالات پزشكيIتفرجگاههاي نهاوندIآثار تاريخي نهاوند